Arco Rocks Apartments

Kamers en tarieven bekijken
Incheckdatum
Uw datum
Uitcheckdatum
Uw datum
Kamers en Gasten2 Gasten, 1 kamer
We openen Booking.com in een nieuw tabblad voor een eerlijke vergelijking.
Arco Rocks Apartments
$$$$

Beschrijving

Het appartement Arco Rocks Apartments - Happy Rentals bevindt zich binnen 5 minuten lopen van Il Palazzo di Piazza o Municipio d'Arco en kijkt uit op de berg.

Locatie

Gasten van het appartement kunnen het centrum van Arco bereiken met een wandeling van 5 minuten. Porta Stranfora kan te voet in 7 minuten worden bereikt.

Het dichtstbijzijnde vliegveld Verona ligt op afstand van 90 km van dit appartement en Foro Boario busstation is op circa 5 minuten wandelen ervandaan.

Kamers

Arco Rocks Apartments - Happy Rentals verstrekt een zitruimte, een satelliet-TV en een flatscreen TV met satelliet zenders in de kamers. Voor de ontspanning van de gasten biedt Arco Rocks Apartments - Happy Rentals appartement bovendien verschillende entertainmentopties, zoals een satelliet-TV en een flatscreen TV met satelliet zenders. Comfort zoals een bidet, een apart toilet en een douche zijn ook beschikbaar. Daarnaast vind je er een haardroger en handdoeken.

Eten en Drinken

Tot de voorzieningen voor self-catering behoort een kitchenette met een magnetron, een waterkoker en een koelkast. Gasten kunnen dineren in Bar Free Master zeer dicht bij deze accommodatie.

Zaken en Recreatie

Het appartement beschikt over een terras, dat optimaal comfort garandeert.

Licentienummer: 022006-AT-010923,022006-AT-010924,022006-AT-010925,IT022006C2DL49YEUF,IT022006C2JDFSBCY5,IT022006C2KV6ZMCTS

Belangrijke informatie
Inchecken/Uitchecken
vanaf 16:00-23:30
tot 10:00
Voorzieningen
Geen parkeergelegenheid.
Draadloos internet is gratis in beschikbaar.
Overige informatie
Huisdieren
Huisdieren zijn niet toegestaan.
Prijskalender
Bekijk nu de beschikbaarheid en prijzen voor uw data!

Kamers en beschikbaarheid

Appartement
  • Max:
    6 personen
  • Bed opties:
    2 enkele bedden
  • Uitzicht op de bergen
  • Douche
  • Koffiezetapparaat

Faciliteiten

Belangrijkste voorzieningen

Wifi

WiFi

Parking
Keukenfaciliteiten

Elektrische waterkoker

Keukengerei

Airconditioning
TV

Flat-screen TV

Eten/ Drinken

Buiten eethoek

Faciliteiten voor kinderen

Ledikanten/ Babybedden

Geen dieren toegestaan

Huisdieren zijn niet toegestaan

Eten

  • Buiten eethoek

Voor kinderen

  • Ledikanten/ Babybedden

Kamer met uitzicht op

  • Uitzicht op de bergen

Kamerfaciliteiten

  • Verwarming
  • Zithoek
  • Tuinmeubelen
  • Eettafel

Keukenvoorzieningen

  • Elektrische waterkoker
  • Keukengerei

Media

  • Flat-screen TV
Alle voorzieningen tonenVoorzieningen verbergen

Essentiële informatie over Arco Rocks Apartments

💵 Laagste kamerprijs 165 €
📏 Afstand tot het centrum 300 m
✈️ Afstand tot de luchthaven 86.0 km
🧳 De dichtstbijzijnde luchthaven Luchthaven Verona, VRN

Locatie

Adres
Het adres is gekopieerd.
6 Vicolo Trebisonda, Arco, Italië, 38062
Kaartweergave
6 Vicolo Trebisonda, Arco, Italië, 38062
  • Bezienswaardigheden
  • In de buurt
  • Restaurants
  • Hotels in de omgeving
Kerk
Santa Maria Assunta church
190 m
Piazza Carlo Marchetti
Palazzo di S.Pietro o Palazzo Marchetti
170 m
Piazza S. Giuseppe
Palazzo dei Panni
380 m
Galerij
Galleria Civica G. Segantini
380 m
Via Roma 8
Chiesa Evangelica Luterana della Trinità
520 m
Via Fossa Grande Corner with Via Stranfora
Porta Stranfora
550 m
Kerk
Saint Anne church
130 m
Kerk
Saint Joseph church
240 m
Kerk
Saint Bernardino of Siena church
430 m
Piazza III Novembre
Il Palazzo di Piazza o Municipio d'Arco
180 m
piazza Segantini
Monumento a Giovanni Segantini
240 m
Restaurant
Ristorante Il Ritratto
160 m
Restaurant
Pizzeria Spaghetteria Moderna
190 m
Restaurant
Segantini 104
150 m
Restaurant
Ristorante alla Lega
300 m
Restaurant
Gelateria Artigianale Tarifa
250 m
Restaurant
Pizzeria 3 P
200 m
Restaurant
Bar Caffe' Pasticceria Conti D'Arco
150 m
Restaurant
Caffe Trentino
220 m
Restaurant
Centrale Caffe
190 m

Beoordelingen van Arco Rocks Apartments

8.0 /10
Geweldig
32 beoordelingen
Geverifieerde recensies  
Ontdek hooggewaardeerde opties via beoordelingen die we verifiëren van onze site en van Booking.com.
Hebt u hier gelogeerd?
Deel uw ervaring met ons.
Schrijf een beoordeling

Veelgestelde vragen over Arco Rocks Apartments

Welke bezienswaardigheden liggen in de buurt van Arco Rocks Apartments - Happy Rentals appartement?
Zorg ervoor dat u tijdens uw verblijf in Arco Rocks Apartments - Happy Rentals appartement de prominente bezienswaardigheden van Arco verkent, waaronder Galleria Civica G. Segantini (op 400 meter afstand) en Torre d'Apponale, op 6 km verderop.
Wat is de huurprijs bij Arco Rocks Apartments - Happy Rentals?
De kosten van een overnachting bij Arco Rocks Apartments - Happy Rentals bedragen €193.
Heeft Arco Rocks Apartments - Happy Rentals appartement een parkeerplaats?
Helaas heeft Arco Rocks Apartments - Happy Rentals appartement geen parkeerplaats. Neem contact op met de host voor meer informatie.
Is de keuken aanwezig bij het appartement?
Het appartement heeft een kitchenette voorzien van een magnetron, een waterkoker en een koelkast.
Welke badkamerfaciliteiten zijn beschikbaar bij Arco Rocks Apartments - Happy Rentals appartement?
Arco Rocks Apartments - Happy Rentals appartement beschikt over een badkamer met een haardroger en handdoeken.
Is er een lift beschikbaar in Arco Rocks Apartments - Happy Rentals appartement?
Helaas is er geen lift bij Arco Rocks Apartments - Happy Rentals appartement. Aarzel niet om voor meer informatie contact op te nemen met de accommodatie.
Kamers en tarieven bekijken
Incheckdatum
Uw datum
-
Uitcheckdatum
Uw datum
Kamers en Gasten2 Gasten, 1 kamer